logo gif3


rezerwacja

  fb      yt
 
shop

elektroniczna ulotka
 
aufguss
 
poradnik

Wyróżnienia

Maj

01-03.05 MAJÓWKA Z SAUNAMISTRZAMI Z SINSHEIM

Wyjątkowy długi weekend majowy w towarzystwie Saunamistrzów z  przepięknego obiektu w Niemczech - Badewelt Sinsheim. Relaks w saunach i łaźniach Term, gorące seanse gości specjalnych, kąpiele słoneczne na piaszczystej plaży to tylko cześć atrakcji. Przygotujemy także pakiety majówkowe na 3 noce z wyżywieniem i zabiegami w wyjątkowych cenach!

02.05  LUBIĘ TO SAUNA PARTY

Wyjątkowy dzień dla wszystkich naszych fanów na Facebooku! Nagrody, konkursy, wspólne grillowanie, dyskoteka w basenie, gorące seanse gości specjalnych i wiele innych atrakcji. Zostań naszym fanem, skorzystaj z kuponu rabatowego i spędź wyjątkowe chwile z nami. Wystarczy polubić nasz profil i wygenerować kod na 65 zł za całodzienny pobyt (zamiast 98 zł) i wspólny grill.

*18.05 DUŃSKA NOC SAUNOWA                                                                                                                     Danish Sauna Night with special Guests

Pierwsza taka Noc Saunowa w Termach, oczywiście z Gośćmi specjalnymi. Tej Nocy w Świątyni Saturna publiczność rozgrzeją Saunamistrzowie z Danii. Jak przystało na Noce Saunowe w Termach Rzymskich nie zabraknie także stołów zastawionych pysznymi poczęstunkami i dobrej zabawy.

19.05 Duńska Sobota z seansami Saunamistrzów z Włoch (ceny wg cennika TR)

31.05 – 3.06 VI MISTRZOSTWA POLSKI SAUNAMISTRZÓW VI Polish Sauna Championship

To już szósta edycja Mistrzostw Polski Saunamistrzów. 4 dni wspaniałej zabawy i wyjątkowych seansów show w wykonaniu najlepszych Zawodników indywidualnych i Drużyn wyłonionych z 3 Turniejów Sauna CUP.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 15.00 - 22.45

Wtorek-Piątek 10:00-22:45
Sobota i Święta 10.00 - 23.00
Niedziela 10.00 - 22.00

 

 Goście zobowiązani są do udania się do szatni na 15 minut przed godziną zamknięcia obiektu. 

 

W każdy poniedziałek
"Dzień Tekstylny"

Szybki kontakt

Tel +48 32 290 13 90
Tel +48 32 267 26 98

Wydarzenia

No result...

Newsletter

Twój e-mail *

Nieprawidłowe dane
Wpisz kod z obrazka *
Wpisz kod z obrazka
  Odśwież
Nieprawidłowe daneWyszukiwarka

 
poprawnesaunowanie pl logo www
 
PTS logo www

pap-end