logo gif3


rezerwacja

  fb      yt
 
shop

elektroniczna ulotka
 
aufguss
 
poradnik

Wyróżnienia

Łaźnie Piwne BBB

Łaźnie piwne BBB® należą  do grupy Bier Bott Bad, najstarszej i największej europejskiej sieci piwnych SPA, które posiadają chronione patenty i wzory użytkowe.
 
Kąpiel piwna BBB® to oryginalna i chroniona procedura, która obejmuje pobyt w saunie, kąpiel w drewnianej kadzi i regenerację organizmu na łóżku wyściełanym słomą z owsa.  Podstawowym elementem kąpieli jest woda o temperaturze 35 + 2°C wzbogacona  o składniki, z których warzy się piwo, są one całkowicie naturalne i nie zawierają jakichkolwiek dodatków chemicznych. W kąpieli tej nie ma natomiast alkoholu, dlatego zabieg wskazany jest dla wszystkich, także dla dzieci. 
 
Już od średniowiecza wiadomo, że składniki z których wytwarzane jest piwo mają działanie lecznicze i korzystanie wpływają na skórę. Okazuje się więc, że chmielowy trunek  tak bardzo uwielbiany przez mężczyzn, do pielęgnacji swojej urody mogą wykorzystać kobiety. I to właśnie Paniom szczególnie polecamy ten zabieg. 
Receptura przygotowania Kąpieli Piwnej BBB® jest zgłoszonym wzorem użytkowym i objęta jest ochroną prawną. Dodatkowym czynnikiem wzmacniającym efekt zabiegu jest zastosowanie hydromasażu. Strumień rozpylonych pęcherzyków powietrza przyspiesza rozpuszczanie składników chmielu i słodu, dzięki czemu łatwiej wchłaniają się w skórę.  Wymiennik ciepła  i specjalne drewno, z którego produkowane są kadzie  powstrzymuje stygnięcie kąpieli. 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 15.00 - 22.45

Wtorek-Piątek 10:00-22:45
Sobota i Święta 10.00 - 23.00
Niedziela 10.00 - 22.00

 

 Goście zobowiązani są do udania się do szatni na 15 minut przed godziną zamknięcia obiektu. 

 

W każdy poniedziałek
"Dzień Tekstylny"

Szybki kontakt

Tel +48 32 290 13 90
Tel +48 32 267 26 98

Wydarzenia

No result...

Newsletter

Twój e-mail *

Nieprawidłowe dane
Wpisz kod z obrazka *
Wpisz kod z obrazka
  Odśwież
Nieprawidłowe daneWyszukiwarka

 
poprawnesaunowanie pl logo www
 
PTS logo www

pap-end