logo gif3


rezerwacja

  fb      yt
 
shop

elektroniczna ulotka
 
aufguss
 
poradnik

Wyróżnienia

Apartamenty i pokoje

Zapraszamy do skorzystania z kompleksu 27 komfortowo urządzonych apartamentów i pokoi, z których każdy został zaaranżowany i umeblowany w innym stylu i kolorystyce. Ekskluzywne wnętrza, gustownie dobrane wyposażenie i wygodne meble sprawiają, że pokoje służą zarówno odpoczynkowi, jak i pracy. Wszystkie apartamenty i pokoje posiadają dostęp do Internetu. Apartamenty wyposażone są w funkcjonalne kuchnie lub aneksy kuchenne. 
Goście apartamentów wchodzą do Term przez strefę VIP, w cenę wliczone jest korzystanie ze wszystkich atrakcji Term Rzymskich w postaci saun, łaźni, basenów oraz seansów saunowych, a także ręczniki, szlafroki i klapki. Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych pakietów pobytowych, nawet do -50% taniej.
 
Proszę pamiętać, że w Termach Rzymskich obowiązuje strefa beztekstylna, co oznacza, że nie używamy strojów kąpielowych, po korytarzach, restauracji i wypoczywalni poruszamy się koniecznie w ręczniku lub szlafroku, do wszystkich saun suchych można wejść w ręczniku, natomiast do łaźni parowych i basenów owieszamy ręcznik na wieszak i wchodzimy nago.
 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 15.00 - 22.45

Wtorek-Piątek 10:00-22:45
Sobota i Święta 10.00 - 23.00
Niedziela 10.00 - 22.00

 

 Goście zobowiązani są do udania się do szatni na 15 minut przed godziną zamknięcia obiektu. 

 

W każdy poniedziałek
"Dzień Tekstylny"

Szybki kontakt

Tel +48 32 290 13 90
Tel +48 32 267 26 98

Wydarzenia

No result...

Newsletter

Twój e-mail *

Nieprawidłowe dane
Wpisz kod z obrazka *
Wpisz kod z obrazka
  Odśwież
Nieprawidłowe daneWyszukiwarka

 
poprawnesaunowanie pl logo www
 
PTS logo www

pap-end