logo gif3


rezerwacja

  fb      yt
 
shop

elektroniczna ulotka
 
aufguss
 
poradnik

Wyróżnienia

Świątynia Wenus (seanse parowe)

Sauna solno-kamienna o temperaturze 70oC i wilgotności 25%. Już w czasach starożytnych sól była uważana za naturalny specyfik o właściwościach zdrowotnych. Przebywając w saunie chłoniemy minerały znajdujące się w soli, takie jak jod, wapń czy magnez. Pierwiastki te odgrywaja istotną rolę w profilaktyce zapalenia gardła, krtani, oskrzeli i płuc, a także alergii. 

W saunie tej saunamajstrzy wykonują wyjątkowy seans Dźwięk Duszy, to seans medytacyjny przy dźwiękach tradycyjnych mis tybetańskich. Historia mis dźwiękowych sięga tysięcy lat.
Seans ten w przenikających ciało i umysł dźwiękach prowadzi do szybkiego odprężenia i wyciszenia poprzez redukcje napięć fizycznych i emocjonalnych m.in. dzięki rozluźnieniu układu mięśniowego i spowolnieniu częstotliwość pracy mózgu. W trakcie seansu siedzimy wygodnie w saunie, podczas gdy zróżnicowane dźwięki otulają i przenikają nasze ciało. Misy tybetańskie są starożytnym instrumentem używanym do leczenia chorych, nawiązywania kontaktu z bóstwami, zwiększenia intuicji człowieka, odmładzania organizmu i przekazywania życiowej energii. W ostatnich latach są coraz częściej wykorzystywane przy terapii zaburzeń nerwowych, jako narzędzie służące wyciszeniu i relaksacji.

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 15.00 - 22.45

Wtorek-Piątek 10:00-22:45
Sobota i Święta 10.00 - 23.00
Niedziela 10.00 - 22.00

 

 Goście zobowiązani są do udania się do szatni na 15 minut przed godziną zamknięcia obiektu. 

 

W każdy poniedziałek
"Dzień Tekstylny"

Szybki kontakt

Tel +48 32 290 13 90
Tel +48 32 267 26 98

Wydarzenia

No result...

Newsletter

Twój e-mail *

Nieprawidłowe dane
Wpisz kod z obrazka *
Wpisz kod z obrazka
  Odśwież
Nieprawidłowe daneWyszukiwarka

 
poprawnesaunowanie pl logo www
 
PTS logo www

pap-end