logo gif3


rezerwacja

  fb      yt
 
shop

elektroniczna ulotka
 
aufguss
 
poradnik

Wyróżnienia

Masaż egipski

Wyjątkowy, orientalny masaż wykonywany przez rodowitego Egipcjanina. Wykorzystuje on stare techniki, masując dosłownie od stóp do głowy. Korzystnie wpływa na stan kości, mięśni oraz skóry, rewitalizuje ciało zwalczając takie dolegliwości jak bezsenność, ból stawów czy migreny.

 60 min. - 130 zł     

Masaż bambusami

Orientalny, relaksacyjny masaż wykonywany za pomocą pałeczek bambusa, które są rolowane po ciele. Szczególnie polecany jest na przemęczone i napięte mięśnie. Wykorzystywane w tym masażu pałeczki bambusa mają korzystny wpływ na układ krążenia krwi i limfy, tym samym usprawniają drenaż i regenerację tkanek.
 
50 min. - 130 zł      
 

Masaż Lomi Lomi

Lomi Lomi  to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach, którego ojczyzną są Hawaje. Jest to masaż, który pomaga osiągnąć równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. Oddziałuje on również bardzo głęboko na stan psychiczny człowieka. Ma działanie odprężające, poprawiające krążenie i stabilizację układu nerwowego.
 
60 min. - 150 zł    
 

Zabieg Mumia

Zabieg wywodzi się z kultury starożytnego Egiptu, jest to peeling na bazie mleka, miodu i kokosu. Korzystała z niego sama królowa Kleopatra, dzięki czemu przez lata zachowywała swe piękno i młodość. Skóra zostaje pozbawiona martwego naskórka, staje się odżywiona i gładka.

45 min. - 100 zł  

cena promocyjna: 80 zł

 

 

• Przy zakupie samego masażu, bez korzystania z Term Rzymskich należy doliczyć 15 zł za korzystanie z szatni, ręczników i prysznica. Opcja możliwa tylko w przypadku masaży. Zabiegi Hammam, kąpiele oraz zabiegi w łaźniach parowych wykonywane są w specjalnych gabinetach znajdujących się w Termach Rzymskich co łączy się z zakupem wejściówki do obiektu.
• Nie stopujemy czasu przebywania w Termach podczas wykonywania masaży, zabiegów oraz kąpieli.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 15.00 - 22.45

Wtorek-Piątek 10:00-22:45
Sobota i Święta 10.00 - 23.00
Niedziela 10.00 - 22.00

 

 Goście zobowiązani są do udania się do szatni na 15 minut przed godziną zamknięcia obiektu. 

 

W każdy poniedziałek
"Dzień Tekstylny"

Szybki kontakt

Tel +48 32 290 13 90
Tel +48 32 267 26 98

Wydarzenia

Newsletter

Twój e-mail *

Nieprawidłowe dane
Wpisz kod z obrazka *
Wpisz kod z obrazka
  Odśwież
Nieprawidłowe daneWyszukiwarka

 
poprawnesaunowanie pl logo www
 
PTS logo www

pap-end